CASTOR INTERNATIONAL - LIETUVA

Su „CASTOR“ investuokite į VINCI!
VINCI akcijos prenumeratos kaina : 91,72€
Akcijų pirkimas nuo 2021 m. gegužės 18 d. iki birželio 4 d.

CASTOR INTERNATIONAL - LIETUVA


Su „CASTOR“ investuokite į VINCI!
VINCI akcijos prenumeratos kaina : 91,72€
Akcijų pirkimas nuo 2021 m. gegužės 18 d. iki birželio 4 d.
Atgal

Slapukai

Slapukai

Informacija apie slapukų naudojimą
Peržiūrėjus mūsų svetainę castor.vinci.com, informacija gali būti išsaugota slapukų failuose, įdiegtuose jūsų kompiuteryje, planšetiniame kompiuteryje ar mobiliajame telefone. Šiame puslapyje paaiškinta, kas yra slapukas, kam jis naudojamas ir kaip jį galima nustatyti.

Kas yra slapukas?
Slapukas yra tekstinis failas, saugomas jūsų terminale (kompiuteryje, mobiliajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje), kai lankotės svetainėje ar peržiūrite reklamą, atsižvelgiant į jūsų pasirinkimą. Jo tikslas yra rinkti informaciją, susijusią su jūsų naršymu, ir siųsti jums jūsų terminalui (kompiuteriui, mobiliajam telefonui ar planšetiniam kompiuteriui) pritaikytas paslaugas. Slapukus tvarko jūsų interneto naršyklė ir tik slapuko išdavėjas gali perskaityti ar pakeisti jame esančią informaciją. Slapukas neatpažįsta jūsų asmeniškai, o tik jūsų terminalo naršyklę.
Kai pirmą kartą lankotės „Castor“ svetainėje, reklamjuostė informuoja jus apie slapukų buvimą ir leidžia nurodyti savo pageidavimus dėl jų naudojimo. Jie deponuojami jūsų terminale tik tuo atveju, jei juos priimate. Išskyrus techninius slapukus, kurie yra būtini svetainei veikti ir todėl yra privalomi. Raskite mūsų konfigūracijos modulį.

Kam skirti mūsų svetainėje veikiantys slapukai?
Dviejų rūšių slapukai, atitinkantys toliau aprašytus tikslus, gali būti išsaugoti jūsų terminale, kai lankotės mūsų svetainėje: 1. Techniniai slapukai yra būtini naršant mūsų svetainėje, taip pat norint pasiekti įvairius produktus ir paslaugas. Techniniai slapukai suteikia galimybę pirmiausia jus atpažinti, nurodyti jūsų ištrauką konkrečiame puslapyje ir taip pagerinti jūsų naršymo patogumą: pritaikykite svetainės pristatymą savo terminalo ekrano nuostatoms (naudojama kalba, ekrano skiriamoji geba). Šie slapukai negali būti išaktyvinti ar sukonfigūruoti, kitaip jūs nebegalėsite pasiekti svetainės ir (arba) svetainės paslaugų. 2. Auditorijos vertinimo slapukus išleidžiame mes arba mūsų techninių paslaugų teikėjai, norėdami įvertinti auditoriją pagal įvairų mūsų svetainės turinį ir skyrius, kad galėtume juos įvertinti ir geriau sutvarkyti. Šie slapukai taip pat leidžia tam tikrais atvejais nustatyti navigacijos problemas ir taip pagerinti mūsų paslaugų ergonomiką. Šie slapukai teikia tik anoniminę statistiką ir srauto apimtis, išskyrus bet kokią atskirą informaciją. Šių auditorijos vertinimo slapukų veikimo trukmė neviršija 13 mėnesių.

Slapukai
Slapuko tipasSlapuko pavadinimasTikslasSaugojimo trukmė
Auditorija ir statistika_gaRegistruoja unikalų identifikatorių, naudojamą statistiniams duomenims apie tai, kaip lankytojas naudojasi svetaine, generuoti12 mėnesių
_gidRegistruoja unikalų identifikatorių, naudojamą statistiniams duomenims apie tai, kaip lankytojas naudojasi svetaine, generuoti1 diena
TechninisTarteaucitronIšsaugomi slapukų sutikimo pasirinkimai12 mėnesių
Has_jsNustato, ar vartotojo naršyklė priima „javascript“, ar neSesija

Kaip sukonfigūruoti naršyklę?
Be slapukų sutikimo modulio, galite sukonfigūruoti savo naršyklę. Spustelėdami toliau pateiktas nuorodas, rasite visą informaciją, kurios reikia norint sukonfigūruoti naršyklę:

  • „Edge“: https://support.microsoft.com/lt-lt/help/4468242/microsoft-edge-browsing-data-and-privacy-microsoft-privacy
  • „Safari“: https://support.apple.com/en-gb/guide/safari/sfri11471/mac
  • „Chrome“: http://support.google.com/chrome/bin/answer.py?hl=fr&hlrm=lt&answer=95647
  • „Firefox“: https://support.mozilla.org/en-US/kb/enhanced-tracking-protection-firefox-desktop
  • „Opera“: https://help.opera.com/en/latest/web-preferences/#cookies

VINCI akcijos kaina 96,970€ +0,03 %   2022-01-27 17:29